Rólunk

Egy szép nyári napon, miután Eszter megtanított Dorkának mindent, amit tudott a kovászolásról, elhatározták, hogy nyitnak egy pékséget. Igazából többször is elhatározták. Minden akadályt és feladatot magukévá tettek, és ugyan nem rövid idő alatt, de eljutottak oda, hogy megosszák kedvenc finomságaikat a nagyközönséggel. Ezek vagyunk mi, és szívből reméljük, hogy Nektek is annyira fog ízleni minden, amit a négy kis kezünk nagy szorgalommal készített, még ha - kézműves voltából fakadóan - nem is mindig tökéletes. :)